TIKĖJIMO BIOLOGIJA pažadina sąmonės jėgą, išlaisvina materiją ir kuria stebuklus.
Knygos autorius, profesionalus biologas, kalba apie genetinio faktoriaus bei aplinkos įtaką gyviems organizmams ir iškelia idėją, kad genų vaidmuo buvo gerokai pervertintas, o aplinkos – įvertintas nepakankamai. Knyga supažindina su visiškai naujomis biologijos kryptimis: epigenetika ir signalo transdukcijos mokslu.
Naujas žvilgsnis į ląstelės, žmogaus ir civilizacijos evoliuciją
Ar Čarlzas Darvinas tikrai buvo teisus, kai tvirtino, kad išlieka tik geriausiai prisitaikiusieji ir kad evoliucijos variklis yra kova už būvį? O gal išlieka tie, kurie sugeba geriausiai bendradarbiauti? Ir gal evoliucijos variklis yra ne kova, o meilė?
Problema ta, kad devyniasdešimt devyni procentai visuomenės – „eilinė publika“ – dar tebesilaiko pasenusių ir neveiksmingų įsitikinimų, kad jie yra genų aukos, todėl susitaiko su visais savo trūkumais ir ligomis – esą padėties pakeisti negalima, nes tokia yra Gamtos valia. Tai pati baisiausia šiuolaikinio žmogaus klaida... modeliuodamas ląstelių bendruomenių veiklą, aš padariau išvadą, kad esame ne genų aukos, o savo likimo šeimininkai, gebantys gyventi be ligų ir susikurti gyvenimą, kupiną ramybės, laimės ir meilės.