Knyga „Tai viską keičia“ (angl. 2014 m.) yra pavadinta reikšmingiausia dešimtmečio knyga ir reikšmingiausia visų laikų aplinkosaugos knyga. Tai knyga apie klimato kaitą – svarbiausią dabarties iššūkį žmonijai. Knyga kurią turi perskaityti ne tik kiekvienas politikas, bet ir kiekvienas išsilavinęs žmogus.
Naomi Klein (gim.1970 m.) – politinė aktyvistė, žurnalistė, rašytoja, renkama į įtakingiausių pasaulio intelektualų šimtukus. Paremtos gausybe medžiagos, įspūdingai argumentuotos ankstesnės Naomi Klein knygos – No Logo (1999 m.), Šoko doktrina (2007, liet. 2009 m.) – keičia politinį diskursą ir tampa moderniąja klasika.
„Tai viską keičia“ – kovinga knyga, griežtai kritikuojanti šiuolaikinio kapitalizmo sistemą, rinkos fundamentalizmo ir trumpalaikio pelno siekimo persmelktą mąstymą. Tai įspėjanti ir kviečianti veikti knyga: žmonija neišliks, jei nepakeis požiūrio ir gyvenimo būdo.
„Esama įvairiausių priemonių, kurios smarkiai sumažintų išmetamųjų dujų kiekį, jų galime ir privalome imtis dabar pat. Bet nesiimame, tiesa? Priežastis ta, kad nelaimėdami šių didelių mūšių, kurie galėtų pakeisti mūsų ideologinę kryptį ir galios pusiausvyrą visuomenėje, pamažu sukuriame situaciją, kuriai esant bet kokia reakcija į klimato kaitą atrodo politiškai neįmanoma, ypač ekonomikos krizės laikais (o pastaruoju metu, regis, tie laikai nesibaigia).
Tad šioje knygoje pateikiama kitokia strategija: mąstyti plačiai, leistis gilyn, ištraukti ideologinį pamatą iš po dusinančio rinkos fundamentalizmo, kuris yra tapęs didžiausiu planetos sveikatos priešu. Jei mes galėtume šiek tiek pakeisti kultūrinį kontekstą, atsirastų erdvės toms prasmingoms reformavimo strategijoms, kurios galiausiai pakreiptų atmosferos užterštumo anglies dvideginiu skaičius į reikiamą pusę. O laimėjimas yra užkrečiamas, tad kas žino? Galbūt po kelerių metų kai kurios čia nušviestos idėjos, dabar atrodančios neįmanomos ir radikalios, – kaip bazinės įplaukos visiems ar prekybos suraties perrašymas, ar realus teisių pripažinimas vietiniams žmonėms, kad milžiniškos pasaulio dalys būtų apsaugotos nuo teršiančios kalnakasybos ir išteklių gavybos, – ims atrodyti pagrįstos, netgi esminės."