Šios kartos fenomenas ir visų tobulųjų moterų priešingybė Bridžita Džouns tiesiog užkariavo pasaulį: pirmosios dvi knygos išleistos 40 šalių daugiau kaip 15 milijonų egzempliorių tiražu!
Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“ ir „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ ekranizuoti, o filmuose vaidino garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.
Knygų herojė Bridžita Džouns – patrakusi atlapaširdė ir prisiekusi meilės ieškotoja, kurią pamilsite kaip sielos dvynę. Bridžita žino, kaip sunku šiame pasaulyje rasti ne emocinį užknisinėtoją, bet dorą ir aistringą vyrą, kiek valios pastangų kainuoja atsisakyti mažyčių nuodėmių, o kur dar vargai su nepriklausomos moters įvaizdžiu, emancipacija ir visais kitais dalykėliais.
Romane „Bridžita Džouns. Dienoraštis“ stulbinamai taikliai atskleidžiamas šių laikų viengungės gyvenimas Londone. Kai tau per trisdešimt, rasti gerą vyrą tampa tikru galvosopiu. Bet visų baisiausia, kai į jaunikio paieškas įsitraukia viltį praradę tėvai ir giminaičiai. Iš koto verčiančios situacijos, šmaikštūs dialogai ir nepriekaištingas autorės stilius garantuoja velniškai gerą juoko dozę.
Geras komiškas istorijas kuriančių rašytojų labai nedaug. Helen Fielding priklauso tai neapsakomai mažai grupelei išrinktųjų, sukūrusių herojus, apie kuriuos vien pagalvojus norisi šypsotis. Knyga „Bridžita Džouns. Dienoraštis“, kurioje aprašomas trisdešimtmetį peržengusios viengungės gyvenimas dabartiniame Londone, tapo tarptautiniu bestseleriu. Knygos autorė sako: „Jei skaitydami žmonės juoksis taip, kaip aš juokiausi rašydama, būsiu labai laiminga.“