Tai sudėtinga ir trapi trijų moterų jausmų, vidinių prieštaravimų, meilės, vilties ir nevilties istorija. Tai pasakojimas apie pastangas užčiuopti prasmę ir sugebėti gyventi. Kodėl jaunai, protingai ir talentingai, taip jautriai išgyvenančiai sielvartą, džiaugsmą ir svajojančiai būti kur nors kitur bei veikti ką kita moteriai tenka tokios paprastos ir iš esmės kvailos kasdienės pareigos? Kodėl taip graužia nepasitenkinimas savimi, vyru, šeima? Kodėl toks stiprus troškimas pabėgti nuo viso to, nors ir trumpam?..
Trys pasakojimai, trys moterys, trys likimai, siejami garsiojo Virdžinijos Vulf romano „Ponia Delovėj“. Simboliškai paskutinę Virdžinijos Vulf gyvenimo dieną pradėtas pasakojimas krypsta prie šių dienų Niujorke gyvenančios Klarisos ir talentingo poeto, graužiamo nepagydomos ligos. 1923-iaisiais Virdžinija Vulf, biografiškai tiksliai ir labai tikroviškai atkurta knygoje, rašo apie ponią Delovėj, o 1949-aisiais Lora Braun skaito šį romaną ir iš paskutiniųjų stengiasi prisitaikyti prie idealios namų šeimininkės gyvenimo. Bet gal veikėjus sieja daugiau nei Virdžinijos Vulf knyga?..
Michaelas Cunninghamas (g. 1952) vadinamas vienu talentingiausių savo kartos rašytojų. Jo romanai sulaukia kritikų ir skaitytojų dėmesio, o 1998 m. parašytos „Tos valandos“ įvertintos Pulitzerio premija.