Pasaulinę šlovę autoriui atnešęs kontroversiškas romanas „Antausis“ (2009) tapo bestseleriu vos tik išspausdintas. Jis laimėjo prestižinį Australijos Federacijos rašytojų prizą už geriausią romaną Pietryčių Azijoje ir pietiniame Ramiojo vandenyno regione, keletą kitų garsių Australijos literatūrinių premijų. 2010 m. knyga įtraukta į vienos žinomiausių pasaulio literatūros premijų „Man Booker“ sąrašą. Pagal šį romaną 2011 m. pastatytas didelio populiarumo Australijoje sulaukęs to paties pavadinimo „ABC1“ televizijos serialas. Knyga išversta į keliasdešimt pasaulio kalbų.
Atrodė, antausis nuaidėjo. Nuo jo įtrūko saulėlydis. Mažasis berniukas pažvelgė į vyriškį ištiktas šoko. Stojo ilga tyla.
Šeimos nariai, draugai, bendradarbiai susirenka pas Hektorą ir Aišką pavakaroti, išsikepti kepsnių. Vienas svečių suduoda kitos poros vaikui antausį. Šis poelgis paveikia visus vakarėlio dalyvius. Istorija, pasakojama aštuonių įvairaus amžiaus įvykio liudininkų lūpomis, atskleidžia, kad vienintelis poelgis gali pakeisti žmonių požiūrį į tai, kaip gyvena, ko siekia, kuo tiki. Net ir patys ydingiausi veikėjai kelia simpatijų, nes autorius sugeba pažiūrėti į pasaulį kiekvieno iš jų akimis.
Tai romanas apie meilę, seksą, vaikus ir jų auklėjimą, šeimyninio gyvenimo sukeliamas aistras ir lojalumo problemas, gėjus ir narkotikus, emigrantų identitetą. Knyga labai atvirai kalba apie gyvenimą, provokuoja žvelgti giliau, už išorinio blizgesio. Kritikai ją vadina šiuolaikiniu australų šedevru, o autorių – vienu žymiausių šiuolaikinių rašytojų.