Aštuonių moterų gyvenimai, susipynę į vieną raizgų kamuolį, tvirtai susieti keistos seserystės – dzin-šei. Gyvenimai, valdomi skirtingų likimų. Tragiškai žuvusi sosto įpėdinė, poetė, imperatorė, apgaule užėmusi sostą, karė, gydytoja, šokėja, sukilėlių vadė, žiniuonė viena kitai duoda priesaiką, galiojančią visą gyvenimą, priesaiką-įžadą. Prašymo dzin-šei vardu negalima atmesti; draugystė, paremta priesaika, lieka visą gyvenimą, nesvarbu, kaip jis klostytųsi.
Alma Alexander savo veikėjus apgyvendina neegzistuojančiame pasaulyje, kuris daug kuo panašus į senovės Kiniją: iš ten saviti papročiai, drakonais siuvinėti šilkiniai drabužiai, poezija, rašoma kiniškais rašmenimis, kalnai ir imperatoriaus dvaras su neišvengiamomis rūmų damų ir dvariškių intrigomis. „Dzin-šei paslapčių“ pasaulis – moteriškas, tiek pat švelnus kiek ir negailestingas; moterys čia yra labai svarbios – jos valdo, gydo, kuria poeziją, gimdo vaikus, susirašinėja slapta kalba, kurią motinos iš kartos į kartą perduoda savo dukroms. Vyrai dalyvauja veiksme kaip antraeiliai personažai – sutuoktiniai, burtininkai, amatininkai, kariai, elgetos, suteikdami matriarchalinei visuomenei ryškumo ir stabilumo.
Tai savitas, išmintingas, spalvingas, puošnus, fantastika dvelkiantis romanas apie keista priesaika susisaisčiusių moterų likimus.