Likutis:
1 vnt.
Aprašymas

Informacinis biuletenis
Parengė Irma Braškienė ir Virginija Vilčinskaitė (pagal trenerių ir sportininkų pateiktą medžiagą bei varžybų protokolus). Lentelės: Donato Gražulio.

2004-2005 m. m. Sporto centre dirbo šie treneriai: Juozas Žala (rankinis, mot.), Edis Urbanavičius (rankinis, vyr.), Algimantas Šatas (krepšinis, vyr.), Ramūnė Venskūnienė (krepšinis, mot.), Valentinas Sabaliauskas (lengvoji atletika), Jurgis Mertinas (orientavimosi sportas), Liuda Mikutienė (sportinė aerobika), Vincentas Blauzdys (stalo tenisas), Renata Šalkuvienė (tinklinis, mot. ir vyr.), Vytautas Jančiauskas ir Vladimiras Buzmakovas (futbolas), Virginija Vilčinskaitė ir Donatas Gražulis (varžybų rengimas). Sporto centrui vadovavo Irma Braškienė. Universiteto studentai šiais mokslo metais pasiekė įvairių pergalių - jie tapo ne tik Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų čempionais, SELL studentų žaidynių nugalėtojais, bet ir pasaulio bei Europos čempionais ir prizininkais. Be abejo, pačių svariausių laimėjimų pasiekė baidarių irkluotojai. SSF kūno kultūros spec. III k. studentas Alvydas Duonėla ir GMF kūno kultūros spec. magistras Egidijus Balčiūnas, kurie iškovojo sidabro medalius Pasaulio čempionate Zagrebe 200 m distancijoje, o bronzos apdovanojimus pelnė 500 m atkarpoje. A. Duonėla ir E. Balčiūnas buvo išrinkti geriausiais 2004 metų VPU sportininkais. Pasaulio studentų universiadoje Izmire (Turkija) Lietuvos rinktinėms atstovavo 5 VPU studentai: Graikų ir romėnų imtynių varžybose Valdas Šidlauskas užėmė VII vietą, o Valdemaras Venckaitis - XVI; lengvaatletė Jekaterina Šakovič kartu su komandos draugėmis laimėjo VIII vietą estafečių 4 x 400 m rungtyje ...