Žmonės turi gebėjimų ir išminties nugyventi prasmingą gyvenimą, bet pasiduoda godumui, pykčiui ir kitoms žalingoms paskatoms. Kodėl šiandieninis verslas valdomas tokių žemų motyvų – vien savanaudiškumo, trumpalaikės naudos, individualistinės mąstysenos, – užuot rėmęsis fundamentaliomis vertybėmis ir prasmingo tikslo suvokimu?
Ši knyga apžvelgia tris kapitalo rūšis (materialųjį, socialinį ir dvasinį) ir tris išminties rūšis (racionaliąją, emocinę ir dvasinę). Kuriant tvarų kapitalizmą, visos trys kapitalo rūšys privalo būti kaupiamos pasitelkus visas tris išmintis. Jokia kapitalo rūšis neturi prasmės be dvasinio kapitalo pamato. Knyga bus naudinga tiems, kas dirba tokiose sferose kaip švietimas, psichologija, mokslas, politika ar verslas.
Danah Zohar – fizikė, filosofė ir vadybos teoretikė. Ji daro pranešimus tarptautinėse konferencijose, skaito paskaitas ir veda seminarus apie verslą, švietimą, lyderystę didelėms bendrovėms, fondams ir edukacinėms organizacijoms – Volvo, Shell, British Telecom, Motorola, Phillips, Skandia Insurance, UNESCO, Jaunųjų prezidentų organizacijoje, Europos kultūros fonde ir daugelyje kitų. Ianas Marshallas, jos vyras, yra psichiatras ir psichoterapeutas. Studijavo filosofiją ir psichologiją Oksfordo universitete, vėliau baigė Londono universiteto Medicinos fakultetą. Jiedu parašė The Quantum Society, Who’s Afraid of Schrodinger’s Cat?, SQ: Connecting With Our Spiritual Intelligence, Spiritual Intelligence ir kitas knygas.